Rodzinna MAJÓWKA

Tradycyjnie już – spotkaliśmy się na rodzinnej majówce w naszym szkolnym Tajemniczym Ogrodzie. Jak zwykle wspólne swiętowanie rozpoczeliśmy od wspólnego śpiewu Litanii Loretańskiej przed naszą szkolną kapliczką, bo maj to przecież miesiąc Maryi. Po krótkiej modlitwie był czas na wspólne przebywanie ze sobą… cały ogród zamienił się w piknikowe szaleństwo, a boisko – w miejsce sportu i rekreacji. Przy stanowiskach malowania twarzy i wolontariatu ustawiały sie kolejki… bo tam można było ‘zmienić’ swą twarz, czy też spróbować szczęścia w loterii. Ponadto dzieciaki mogły odwiedzić wóz strażacki i troszkę w nim “pomyszkować” oraz dowiedzieć się to i owo o pracy strażaka. W chwilach przerwy można było pokrzepić siły przy zastawionych stołach… a łakoci nie brakowało.

Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali (czy też w nich pomogli) całe spotkanie:)