Wydarzenia

gimnastykajpg
Duchowy obóz kondycyjny

Rozpoczęliśmy Wielki Post. Zapraszamy do podjęcia ćwiczeń duchowych.Nasz obóz potrwa do 31 marca 2021 r.Od poniedziałku do czwartku o godz. 7.45 KWADRANS ZE SŁOWEM BOŻYM.W piątki o godz. 7.30 DROGA KRZYŻOWA (dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w kościele).Dodajemy POST i JAŁMUŻNĘ.Poprawiamy naszą duchową kondycję i przygotowujemy się na świętowanie ZMARTWYCHWSTANIA JEZUSA.Chcesz stać się Bożym […]

Ulotka 1% 2 strony
Skarbonka szkolna 1%

Początek roku to czas rozliczeń podatkowych. Jeśli ktoś z Państwa jeszcze nie podjął decyzji o przekazaniu 1%podatku informujemy, że istnieje możliwość jego przekazania na działalność naszej szkoły. News:Jednocześnie informujemy, że 1% podatku za rok 2019 przekazało 105 osób. Uzyskana dla szkoły kwota to 8328 zł. Środki zostały wykorzystane na zakup dwóch projektorów multimedialnych. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

pierwszak
REKRUTACJA RUSZA!

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/22 DO KLASY 1 ZOSTAŁA JUŻ ZAKOŃCZONA! Szukasz szkoły dla swojego dziecka? Może warto zaglądnąć tutaj? Informujemy, że rekrutacja do klas 1 (rok szkolny 2021-2022) już ruszyła:) Wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie, w zakładce Dokumenty – Rekrutacja. Jest również możliwośc zapisu do klasy VI.