Sukces na piłkarskiej murawie

Mimo kapryśnej pogody w dniu dzisiejszym zajęliśmy II miejsce w Świętokrzyskim Mundialu Piłki Nożnej organizowanym przez Stowarzyszenie Sport CK. Chociaż deszcz padał nieustannie, nasza drużyna pokazała prawdziwą pasję i zaangażowanie, osiągając imponujący wynik w prestiżowym turnieju. To dowód na niezłomną determinację i zdolności sportowe naszych uczniów. Zawodnicy walczyli jak prawdziwi bohaterowie, demonstrując umiejętności i ducha rywalizacji. To nie tylko ich sukces, to także dowód na to, że wspólna praca i wsparcie społeczności szkolnej prowadzą do osiągnięcia wielkich celów.

Ale to nie koniec naszych dzisiejszych sukcesów! Nasz niezwykle utalentowany uczeń z kl. 6b Adam K., został uznany za Najlepszego Zawodnika turnieju. Jego umiejętności na boisku, wizja gry i wszechstronność zdobyły uznanie wszystkich obecnych.

Organizatorom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za trud i poświęcenie. Jesteśmy wdzięczni za to, że stworzyliście tak wspaniałą okazję dla naszych uczniów i innych drużyn. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w kolejnych edycjach Waszych turniejów