Niecodzienne spotkanie

W poniedziałek, 12 grudnia 2022 r. naszą Szkołę odwiedziła Matka Generalna naszych sióstr (bo można tak śmiało powiedzieć:) – s. Angela Marie Mazzeo. Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa z najmłodszymi uczniami oraz odwiedzenie klasy 3a.
Później Matka została zaproszona na spotkanie przy herbacie z przedstawicielami uczniów, rodziców i nauczycieli. W kameralnym, i nieco mniej formalnym gronie została zaprezentowana krótko historia i działania naszej szkoły. Nie zabrakło występu artystycznego i miłych rozmów.
Na koniec Matka Angela obdarowana prezentami zwiedziła budynek naszej szkoły i udała się na spotkanie z ks. proboszczem. A na koniec, by wizyta zostawiła swój trwały ślad s. Angela dokonła wpisu do Pamiątkowej Księgi oraz pozostawiła odcisk swojej dłoni – bo “jeśli jakaś dłoń ma miejsce w drugiej dłoni, to właśnie jest przyjaźń”.